به گزارش خبرگزاری مهر، ساسان عزیریان، مسئول کمیته سپک تاکرا استان تهران طی احکامی جداگانه دیگر مسئولان هیئت تهران را منصوب کرد. بر این اساس یحیی دادویی به عنوان رئیس هیئت سپک تاکرا استان تهران منصوب شد. ابوالفضل نودهی، یلدا قاسمی، الهه میرشجاعی و علی امینی پور نیز به ترتیب به عنوان دبیر، نایب رئیس، نایب رئیس بانوان و مدیر روابط عمومی آغاز به کار کردند.

24 بازیکن در اردوی تیم ملی راگبی
مرحله نهایی تیم ملی راگبی برای شرکت در رقابتهای قهرمانی آسیا (سید دو آسیا) با حضور 24 بازیکن در زیباکنار آغاز شده است. این اردو تا 10 اردیبهشت ماه زیر نظر "وین ماسترز"، سرمربی نیوزلندی تیم ملی راگبی ادامه دارد. مسابقات قهرمانی آسیا طی روزهای 13 تا 18 اردیبهشت ماه در بانکوک تایلند برگزار میشود. تایوان، هند و تایلند حریفان تیم کشورمان در این رقابتها هستند.

پایان مسابقات بینالمللی "کیبل اسکی" با برتری آلمانیها
نخستین دوره مسابقات بین المللی "کیبل اسکی" در حالی در کیش به پایان رسید که ورزشکاران آلمانی عنوانهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. این رقابتها که با حضور 38 ورزشکار ازکشورهای آلمان، صربستان، دانمارک، بلغارستان و اتریش حضور داشتند، زیر نظرنماینده فدراسیون جهانی برگزار شد.[. برای مشاهده لینکها در سایت عضو شوید]