مرور روزنامه‌های صبحامروز، شاید کمی بیهوده باشد؛ آن هم در حالی که بامداد امروز، نتیجه نهاییموضوعی که همه روزنامه‌ها‌ ‌در‌باره آن گمانه‌زنی کرده‌اند، مشخص شده وحتی چاپ دوم هم به یاری روزنامه‌ها نیامده تا خبر توافق ایران و گروه ۱+۵را بازتاب دهند.

در این میان، شاید تنها روزنامه آرمان بودکه با تیتر «توافق بزرگ» کم و بیش پیش‌بینی از اتفاقات امروز داشت. البتهروزنامه‌هایی ‌هم که به پوشش خبر بازی والیبال ایران و امریکا ‌پرداختهبودند، از تیترهای جالب و بعضا معناداری چون «بازی ظریف ایران و امریکا»بهره برده بودند.
در حالی که مهم‌ترین و آخرین خبر روز گذشته مذاکرات ایران و ۱+۵، این سخن عراقچی بود که «اختلاف بر روی کلمات است»، تیتر یک روزنامه‌ها بیشتر از احتمال توافق خبر می‌داد. «چانه‌زنی بر سر کلمات توافق‌نامه ژنو»، «مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ در روز چهارم»، «عراقچی: ۹۸درصد توافق کردیم»، «مذاکرات سخت ژنو به کلمات تعیین کننده رسید»، «مذاکرات ژنو در مرحله نگارش توافق‌نامه»، «جدال واژه‌ها در ژنو» و «کدام طرف کوتاه می‌آید؟» بخشی از تیتر‌های یک‌‌ امروز روزنامه‌های صبح کشور بود.[. برای مشاهده لینکها در سایت عضو شوید]
[. برای مشاهده لینکها در سایت عضو شوید]